24.2.2017

Matej
Frederik/Frederika

Týždeň boja proti drogám

Od 25. 11. do 2. 12. sa konali aktivity pod názvom Týždeň boja proti drogám. Mali sme prednášku zameranú na prevenciu proti drogám. Ďalej nasledovali rôzne aktivity: vyrábali sme si adventné vence do tried, zúčastnili sme sa tvorivých dielní, kde sme vyrábali rôzne vianočné dekorácie - piataci vyrábali vianočné reťaze a snehuliakov, šiestaci sa pustili do anjelikov z flaušu, siedmaci sa podujali na výrobu hviezdičiek zo stužiek, ôsmaci vytvárali stromčeky a zvončeky z papiera a deviataci vianočné medovníky a ozdoby. Žiaci prvého stupňa vianočné ozdoby vyrábali spolu so svojimi pani učiteľkami a ozdobili nimi školský vianočný stromček na dolnej chodbe.

Dátum zverejnenia: 05.12.2016