23.4.2017

Vojtech
Juraj

Posedenie so starkými

Keďže Mikulášsky program nacvičovali žiaci niekoľko týždňov, bola by to škoda, keby ho ukázali len spolužiakom. Už dlhé roky má na našej škole svoje miesto vianočné posedenie so starými rodičmi, kde sa môžeme našou šikovnosťou pochváliť. 11.decembra sme starkých pozvali do školskej jedálne, aby sme im ukázali, čo sme sa naučili. Predstavili sme im básničky, pesničky, tance, rôzne scénky a príbehy. Tety kuchárky pripravili výborné buchty a chutný čaj. Starým rodičom sa náš program páčil a veríme, že sa takto zídeme opäť o rok.

Dátum zverejnenia: 12.12.2016